• 100% satysfakcji gwarantowane
  • Zawsze niskie ceny
  • Profesjonalna pomoc specjalistów
www.mybike24.pl
Potrzebujesz pomocy z zamówieniem?
664 02 01 01
sklep@mybike24.pl
DZIŚ BOK JEST NIECZYNNY. ZAPRASZAMY OD PONIEDZIAŁKU.
www.mybike24.pl

O firmie

W ciągu ostatnich 25 lat istnienia naszej firmy wypracowaliśmy sobie dużą rozpoznawalność w branży rowerowej. 25 lat doświadczenia to dużo ale kadra zarządzająca się nie starzeje tylko młodnieje :) Nasze doświadczenie plus świeże spojrzenie i energia młodej kadry równa się satysfakcja ze współpracy dla klienta – ZAWSZE ! :) W ofercie, którą stale poszerzamy, staramy się zamieścić to co nam się szczególnie podoba. Przyjmujemy różne kryteria ale najczęstsze to: dobra jakość w dobrej cenie (albo jak ktoś woli „dobry tani rower” :)) Nie chcemy być sklepem jednomarkowym. Z daną marką jesteśmy tak długo, jak długo spełnia oczekiwania wobec naszych klientów. Prezentujemy też modele/marki „modne” w danym sezonie. Niekiedy są to marki niszowe, które są trudno dostępne w ogólnej sprzedaży. 
BIKELAND_logo
Nasz zespół składa się tylko z fajnych osób i tak: 

Pracuje 24h:
Janusz – właściciel wie wszystko, to on jest odpowiedzialny za marki prezentowane w naszym sklepie; dzieli i rządzi nami sprawiedliwe, wymaga od nas, żeby każdy z klientów czuł się w naszym sklepie swobodnie; do niego trafiają sprawy najtrudniejsze. 

Na Wasze e-maile, telefony odpowiadają: 
Mariusz – cierpliwy człowiek, doradzi, podpowie gdy ktoś nie wie czego szuka :), ma duże poczucie humoru, więc jego odpowiedzi mogą rozweselić Ci dzień :) 
Marcin – człowiek profesjonalista, u niego nie ma miejsca na błędy, odpowiada rzeczowo i fachowo, co nie znaczy, że nie ma poczucia humoru :) 

Tymczasem: 
Kasia – aktualizuje ofertę, czasami ogarnia Wasze telefony, e-maile; jeśli gdzieś znajdziecie jakiś model na atrakcyjniejszych warunkach, ślijcie jej e-mail:) Kasia zrobi kontrofertę 
Maciej – nasz administrator, to jego zasługa, że wszystkie przyciski na stronie działają :) Jeśli coś nie działa to znaczy, że Maciej szykuje dla Was zmiany :) 
Artur – gdy trzeba to serwisuje Wasze rowery, widział wiele usterek będących dziełem Klienta a jeszcze więcej naprawił :) 

Księgowość:
Pani Magda i Pani Mariola – nikt nie pamięta, żeby się uśmiechały ;) 

Pozostałe działy:
Beatę, Magdę, Edytę, Łukasza, Bartka, Krzyśka, Tomka i pozostałe 12 osób poznasz jak założysz firmę rowerową i będziesz potrzebował kogoś kto Ci zmontuje koła lub rowery wg Twojego pomysłu:)

 

Pozdrawiamy Was :)
                                                                                  

Newsletter:
Najnowsze informacje, rabaty, promocje, wyprzedaże!
Zapisz się ZA DARMO:

Bikeland on Facebook Bikeland on Youtube
Webdesign & Engine: Frankom.pl
Serwis wymaga włączonej obsługi cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.
BIKELAND SP. Z O.O. SP.K. LUBIEJEW 31A, 96-500 SOCHACZEW