• 100% satysfakcji gwarantowane
 • Zawsze niskie ceny
 • Profesjonalna pomoc specjalistów
www.mybike24.pl
Potrzebujesz pomocy z zamówieniem?
664 02 01 01
sklep@mybike24.pl
DZIŚ BOK JEST NIECZYNNY. ZAPRASZAMY OD PONIEDZIAŁKU.
www.mybike24.pl

Zwrot towaru

Szczegółowe zapisy odnośnie zwrotu towaru znajdziesz w naszym Regulaminie. Tutaj podajemy Ci tylko najważniejsze punkty:

 • zwrotu towarów zakupionych w naszym sklepie BIKELAND.PL możesz dokonać w ciągu 14  (czternastu) dni od dnia otrzymania przedmiotu zamówienia
 • aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży produktu musisz złożyć nam jednoznaczne oświadczenie woli o odstąpieniu od umowy w formie do wyboru:
 1. na piśmie - na adres: Sklep rowerowy BIKELAND, Lubijew 31A, 96-500 Sochaczew
 2. wysłać w formie elektronicznej - na adres sklep@bikeland.pl,
 3. wysłać faksem – nr 22 300 10 90.
 • możesz skorzystać ze wzoru oświadczenia o odstąpieniu od umowy który otrzymałeś od nas razem z przedmiotem zamówienia, a który jest wydrukowany razem z fakturą zakupu lub pobrać i wydrukować po zalogowaniu na swoje konto na naszej stronie internetowej www.bikeland.pl
 • decydując się na zwrot towaru zobowiązujesz się do jego zwrotu w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była wynikiem korzystania z produktu w sposób nie wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu. 
 • ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i  funkcjonowania produktu.
 • jako Kupujący ponosisz bezpośrednie koszty zwrotu produktu w wyniku odstąpienia od umowy. Zwyczajowo wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę około 60,00 PLN.
 • my jako sklep internetowy BIKELAND.PL nie odbieramy kierowanych na nasz adres lub adres siedziby przesyłek odesłanych za pobraniem i nie ponosimy kosztów związanych z takimi przesyłkami.
 • my jako sklep internetowy BIKELAND.PL nie później niż w terminie 14 (czternastu) dni kalendarzowych od dnia otrzymania Twojego oświadczenia o odstąpieniu od umowy, zwrócimy Tobie jako Kupującemu wszystkie dokonane przez Ciebie płatności, w tym koszt dostarczenia do Ciebie produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w naszym Sklepie Internetowym BIKELAND.PL, np. opłata za dostawę w sobotę, lub w godzinach innych niż standardowe).
Newsletter:
Najnowsze informacje, rabaty, promocje, wyprzedaże!
Zapisz się ZA DARMO:

Bikeland on Facebook Bikeland on Youtube
Webdesign & Engine: Frankom.pl
Serwis wymaga włączonej obsługi cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.
BIKELAND SP. Z O.O. SP.K. LUBIEJEW 31A, 96-500 SOCHACZEW